Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti közigazgatási...

A Nemzeti közigazgatási egyetemen lehet jelentkezni tandíj fizetéssel? Ha nem érsz el elég pontot.

Figyelt kérdés

Én majd ide szeretnék jelentkezni bünügyi nyomozói szakra de szerintem nem tudok majd elérni elegendő pontszámot ilyenkor itt is van lehetőségem arra hogy tandíjat fizessek és így felvegyenek? És ha van ilyen lehetőség akkor biztosan felvesznek vagy itt is kell egy bizonyos pontszám?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. júl. 21. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor mehetsz önköltségesre,

1. ha a képzést indító intézmény ilyen formában is meghirdette a szakot

+ az e-felvi rendszerén keresztül meg is jelölted


Ha csak az állami helyet jelölted meg (vagy ha csak állami hely volt) nincs lehetőség önköltséges formát ,,fejajánlani'' a fel nem vételt követően.

2017. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És olyat lehet hogy elsönek megjelölöm az államot és másodiknak az önköltségest
2017. júl. 21. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*államit
2017. júl. 21. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemzeti Közszolgálati* Egyetem :)
2017. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
😂 biztos megint a bilentyüzetem szórakozott
2017. júl. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!