Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Média designerként vagy...

Média designerként vagy animációs tervezőként mennyire nehéz elhelyezkedni? Mondhatóak e ezek büfészakoknak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Büfészaknak semmiképp se mondanám, a kipakolás kiveszi a lelket az emberből, ha valaki nem dolgozik évközben rendesen a dolgain. Az elhelyezkedés akkor jó, ha külföldben gondolkozol vagy külföldre akarsz kidolgozni, bár vannak magyar lehetőségek is. Kapcsolat építés miatt viszont mindenképp megéri tanulni itt, én is ennek köszönhetem, hogy most egy rajzfilm sorozaton dolgozhatok. (Még csak az első évemet fejeztem be animáció szakon)
2017. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kapcsolat építés miatt viszont mindenképp megéri tanulni itt"

Mármint úgy értettem, hogy mindenképp megéri ezen a szakokon tanulni a kapcsolat építés miatt.

2017. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!