Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2017 PLS Modell divat iskolába...

2017 PLS Modell divat iskolában NŐI SZABÓ szakon miket tanítanak? Milyen az iskola szakközép része? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Óriási bajban és dilemmában vagyok.

Modell divat iskolában női szabó és bőrdíszműves szakra felvennének, utóbbi szakma nem érdekel. Nem ezekre pályáztam hanem divat és stílustervezőnek a szakgimi részen de minden hely betelt.

Augusztus 20.-án pótvizsga eü-ből, ahova most járok és egy év alatt le lettem amortizálva és gyűlölöm az egészet.

Éljek ezzel a lehetőséggel? Pályaválasztási szerint jó lennék női szabónak mert jó kézügyességem és kreatív vagyok, ami igaz is, de olyan szakmát szeretnék amivel meg tudok élni.



2017. júl. 28. 14:17
 1/1 anonim válasza:

Pár éve a modellbe járok a (női szabó),

Eszed ágába ne jusson ide jönni ha jót akarsz magadnak,amiatt vonzó lehet hogy pénzt kapsz(ösztöndíj) de SE tanár,jó szakemberek de nem tudnak tanítani se.

röviden:NEM ÉRI MEG

2018. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!