Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Msc képzésre lenne...

Milyen Msc képzésre lenne érdemes továbbmenni laboros Bscről?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan én orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus leszek. Gondolkozom az Msc-ben, de nem tudom megéri-e. Kilátásban ilyen jöhet szóba, hogy molekuláris biológus, esetleg klinikai labor. kutató.

Nem akarok Phd-zni és az egyetemen maradni tanársegédnek... ennek fényében milyen lehetőségeim lennének?



2017. júl. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a célod a mesterképzéssel? Mert szerintem ezzel a végzettséggel jól el lehet helyezkedni kórházakban/szakrendelőkben, de viszonylag kevés előrelépési lehetőség.

Én valami kapcsolódó mérnöki szakra mennék (vegyészmérnök vagy biomérnök). Szerintem azzal jó lehetőségeid lennének.

2017. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több lehetőséget szeretnék elhelyezkedés terén, hogy ne csak az eüre legyek specializálódva. Pl gyógyszergyár.

Matek nem az erősségem úgyhogy a mérnöki nem tudom mennyire lenne jó választás. :/

2017. aug. 29. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallatam még, hogy a BME és ELTE 2018-től szeretne elindítani közös képzésben egy biotechnológia nevű új mesterszakot, lehet az lenne a neked való.
2017. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te esetleg jártas vagy valamelyik szakmában?

Én azt hallottam, hogy ez a biomérnöki/technológia se nagy szám. :/

Jó lenne valakitől személyes tapasztalatot hallani.

2017. aug. 31. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek van jövője szerintem. A gyógyszeripar nagy átalakulások előtt áll. Azt hallottam, hogy valószínű hogy 10-20 év múlva a gyógyszerek többsége biotechnológiai (fehérje) alapú lesz.
2017. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi mérnök? Úgy tudom bemenetnek elfogadják az egészségügyi alapszakokat.
2017. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi tanári ami még eszembe jutott.
2017. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!