Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szak mellett folytathat...

Jogász szak mellett folytathatom a versenysportot?

Figyelt kérdés
Érettségi mellett szüleim azt akarták, hogy szüneteltessem és edzésre is nagyon ritkán jártam mert sok időt vett igénybe, mivel vonattal kell leutaznom Dunakeszire Pestről. Most szeptemberben kezdem az egyetemet és még a szeptember végi OB-ra mindenképp el akarok menni.

2017. júl. 30. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A szeptemberire még simán le tudsz menni.

Viszont ha tényleg magas színvonalon akarod űzni a versenysportot, akkor jog mellett bitang nehéz lesz. Vizsgaidőszakban kb 0 időd lesz.

2017. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Persze! Van profi sportoló ismerősöm, aki közben végezte el a jogi egyetemet.
2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szorgalmi időszakban ha tudsz napi 1 órát tanulni a sport mellett akkor szerintem simán, viszgaidőszakban viszont egy perced sem lesz, harmadéves joghallgató vagyok, nekem elhiheted.
2017. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi egy óra, vicc. Minek még egy felesleges prókátor...
2019. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!