Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van közöttetek olyan, aki...

Van közöttetek olyan, aki emelt szintű fizika és biológia mellet kémiából is emelt szinten érettségizett? Hogy sikerült az érettségitek? Hány pontotok lett? Melyik egyetemre jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen orvosi vagy gyógyszerészi vagy fogorvosi irányban szeretnék továbbtanulni: SE-ÁOK, SE-GYTK, SE-FOK, SZIE-ÁOTK, SZTE-ÁOK, SZTE-GYTK, SZTE-FOK, PTE-ÁOK, PTE-GYTK, PTE-FOK, DE-ÁOK, DE-GYTK, DE-FOK

2017. júl. 30. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, hogy idekontárkodom. Én csak jövőre érettségizek majd, viszont egy elég kemény suliba járok, és még nálunk sem fordult elő ilyen.

Nekem Szeged a nagy álmom, orvos szeretnék lenni. Bioszból meg kémiából érettségizek majd emelt szinten. Ha tényleg ilyen területen gondolkozol, mindenképp ezt a párosítást javasolnám. De ha biosz-fizikás is leszel, ne törd a fejed a harmadikon, mert egyrészt két emelt szintű egyébként is elég kemény, másrészt csak két emelt szintű érettségi eredményt fognak majd beleszámítani a felvételi a pontokba!

Sok sikert! :)

2017. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Egy ilyen tanítványom volt, két éve érettségizett. Most hagytacabba az orvosit és mentvel fizikusnak...
2017. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én idén érettségiztem. Emelt biosz 80%, emelt kémia 93%.

Én először fizika faktot akartam felvenni. Azért nem arra mentem, mert volt olyan szak, ami csak a kémiát fogadta el. Jó döntés volt, hogy a kémiát választottam. Szerintem sokkal behatároltabb, mit kell tudni. Mozaik 11-12 könyvben kb minden benne van, amit tudni kell. Sokkal áttekinthetőbb az anyag, mint bármely más tárgyból.

2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak olyat ismerek, aki biosz kémiából ment

emeltre

2019. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy biosz fizika
2019. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!