Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres egyetemi felvételi...

Sikeres egyetemi felvételi után mikor érkezik meg a postai levél? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sikeresen felvettek a Pécsi Tudományegyetemre és azt írták, hogy a gólyatáborhoz szükséges elpostázandó papírok/csekk majd postán jön, ezen a héten. Ha én Pécstől 3 órányira lakom, kb mikor jön meg majd a levél? Hétfőn adhatták fel? És pl. aki pécsi, előbb megkapja a levelet, mint én?

2017. aug. 1. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap már lehetséges, hogy megérkezik vagyis remélem. Én is Pécsre jelentkeztem:)
2017. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remelem :) Koszi! :)
2017. aug. 1. 21:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Te melyik szakra jelentkeztel? :)
2017. aug. 1. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

1. Semmi köze nincs ahhoz, hogy ki hol lakik nem egyszerre adják fel őket hanem egy úgymondott folyamatban 2-3 napot is igénybe vehet

2. Vannak egyetemek amik már csak emailben küldik ki az információt

3. Nem rég derültek ki a ponthatárok, türelem lesz időtök mindenre :)

2017. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem is Pécsre vettek fel, nekem még semmi sem jött csak az SMS. Ti kaptatok már valamit SMS-en kívül?
2017. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma érkezett meg a levél, de a neptun-kód nincs benne! Azt külön küldik? Szintén PTE!!! :)
2017. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jön valaki közületek KTK-ra? :)

Egyébként tegnap kaptam meg én is a levelet és az enyém sem tartalmaz neptun azonosítót és jelszót...de bele van írva a levélbe, hogy "néhány napon belül megküldjük Önnek", szóval remélem, hogy valóban így lesz és mindannyian megkapjuk időben :o :)

2017. aug. 4. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző voltam, én ÁOK-ra megyek. :)

Igen, elvileg 7-ig meg kellene kapni. Remélem, így lesz, mert a kolis jelentkezéshez szükséges.

2017. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap este dobta be a postás a postaládába a levelet, szóval szerencsére már van felhasználónevem és jelszavam is a neptunhoz :) Biztosan nektek is meg fog érkezni jövőhét elején! :)

Gratulálok az ÁOK-hoz, sok sikert! :) Nagyon közel van az albérletem ehhez a karhoz :D

A többieknek is gratulálok! :)

2017. aug. 5. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Akit Pécsre vettek fel milyen karra?

Csak mert engem is oda vettek fel. :)

2017. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!