Budapesten megérné lakni?

Figyelt kérdés

Egy kisebb városban élek, 20 éves vagyok, és szeretnék Budapestre költözni, hogy megváltozzam. Jó lenne, ha csinos, szép lennék, ha felfigyelnének rám, sokat pasizhatnék, és úgy érzem Pest alkalmas erre.

Elmerjek egyedül menni? Nem kell attól félnem, hogy megerőszakolnak vagy ilyesmi?


2010. máj. 23. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehetett volna jobb kategóriát is választani, bocsi.
2010. máj. 23. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
ez hülye...xD
2010. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
De itt minden vidéki nőt megerőszakolunk, főleg ha azért jön, hogy felfigyeljenek rá, és pasizni akar....
2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
37%
De bizony, a pesti lányokat átlagban olyan napi egyszer megerőszakolják a pesti zsivány férfiak.Egyébként neked szerintem egyéb problémáid vannak, és azok nem fognak attól hirtelen megoldódni, hogy fogod magad, és Pestre költözöl.Csinos és szép akár egy tanyán is lehetsz, ez tőled függ, nem a lakhelyedtől. Ezzel a hozzáállással inkább ne költözz sehova egyedül, még a szomszéd faluba sem, mert lehet, h 20 éves vagy, de önálló élethez sztem még túlzottan gyerek...
2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Pestre költözöl, nem leszel csinos és szép, ha most nem vagy az. És hogy gondoltad? Felköltözöl mondjuk egy haveroddal, és minden percben együtt lesztek, hogy nehogy megerőszakoljanak? Szerintem te hülye vagy.
2010. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmi bajom. Egyszerűen meguntam, hogy itthon lógom anyuék nyakán, ezért szerencsét akarok próbálni, ennyi.

Nem kell lehurrogni az embert.

2010. máj. 23. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak az a baj kiscsillag, hogy a kérdésed alapján buta vagy, mint a föld, így nem nagyon tudnál megállni a saját lábadon. Persze lehet, hogy tévedek, ezt a következtetést csak és kizárólag a kérdés alapján tudtam levonni.
2010. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kérésed tényleg kicsit...hagyjuk.

20 évesen szerintem akkor költözz Bp-re ha főiskolára vagy egyetemre akarsz járni.

Ha meguntad hogy otthon lógsz akkor pedig keress munkát.

Én is 20 éves vagyok, otthon lakom és egyetemre járok, hogy később ott és olyan körülmények között tudjak lakni ahogy szeretnék.


20 éves egyetemista lány

2010. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én is BP-n lakom, de sztem megéri.

Minden közel van, 1 órán belül lehetsz a legkeresettebb helyeken, de vannak a városnak csendes és kellemes zugai is.

Munkát is könnyen találsz.

Csak jól kell megválogatni a szomszédokat..:)

2010. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!