Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem Office 365? SoS

Debreceni egyetem Office 365? SoS

Figyelt kérdés
Véletlen, aktiváltam, de nem szeretném használni, meg azt sem, hogy oda kapjam az e-mailokat. Hogyan tudom kikapcsolni?

2017. aug. 4. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt kifejthetnéd konkrétabban is...


Mi az, hogy "véletlen" aktiváltad? És hova kapnád az emaileket? Tudod egyáltalán, mi az az Office 365?

2017. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem annyira. Elmondanäd? Azt mondtäk, hogy nem fog kelleni.
2017. aug. 4. 15:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy akkor mindent a felhőrendszerbe kapok.
2017. aug. 4. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Office 365 egy irodai programcsomag. Tudod, Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, stb. Nehezen hiszem el, hogy nem találkoztál vele, ha máshol nem is, de középiskolai informatika órákon.


Alapvetően egy fizetős programcsomag, amihez a magyar felsőoktatásban résztvevő hallgatók, az egyetemek jóvoltából kaphatnak hozzáférést.


Egyetemhez nincs kifejezetten szükséged rá, bár nem tartom valószínűnek, hogy legalább egy valamilyen szövegszerkesztő program (mint pl. a Word) nem fordul meg a kezeid között az egyetemi évek alatt, szaktól függetlenül... De ez nem kell, hogy az Office szövegszerkesztője legyen.


Semmi köze az Office-nak az egyetemhez, lényegében, csak megvan a lehetőséged, hogy használd legálisan.


Hogy milyen felhőrendszerre gondolsz, azt nem tudom.

2017. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!