Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata arról, hogy két szakot párhuzamosan csinálni mennyire húzós? Illetve mire mondják azt, hogy valaki áthallgat egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pszichológiát és gyógypedet csináltam együtt, ment. Mondjuk a gyp fele pszicho volt, simán elfogadtattam és máris egyszerűbb.
2017. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy idepofátlankodok, előző válaszadó hozzád szólna a kérdésem. Jelenleg közgázra járok és következő szeptemberben kezdeném a pszichót én is, közgázból akkor lesz az utolsó két félévem. Ez szerinted mennyire vihető együtt, hogy két külön műfaj a két szak? Illetve másik kérdés, hogy nálatok volt kötelező szakmai gyakorlat,

(Nálunk közgén van), és ha igen, hogy kivitelezted, hogy bejárj az egyiken az órákra, amíg a másikon dolgozol? Két nappali szakot csináltál egyszerre? :)

2017. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most végeztem az első szakomon, eddig kettőt csináltam párhuzamosan 2 évig. Nem volt egyszerű, de szerintem megszokás és szervezés kérdése. Nem tudom mire gondolsz pontosan a húzós alatt, de privátban szívesen válaszolok ha van konkrét kérdésed.
2017. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!