Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet belőlem még pszicho...

Hogy lehet belőlem még pszichológus?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álmom, hogy az legyek. Jelenleg 25 éves vagyok, és dolgozom. Sajnos a családomat sosem érdekelte a jövőm, se az életem, így elég gyenge tanuló voltam. Érettségim van, de közel sem fényes. A párkapcsolataim is szörnyűek voltak, a családom is elviselhetetlen. Szeretném megvalósítani az álmomat, mert úgy érzem rendbe jött az életem. Találtam egy normális párt, akivel mindent meg tudok beszélni, és támogat is benne. Tudom évek kérdése még, de mi a folyamata pontosan? Újraérettségizés az első lépés? Az iskolát ki tudom fizetni, mert egy jó ideje spórolok az álmomra. Remélem nem késő még! Köszönöm a válaszokat előre is!

2017. aug. 5. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ket lehetoseged van: Neki kezdesz kb 3-4 orat tanulni mindennap emelt erettsegire legalabb egy targybol pl toribol es megirod 80%ra vagy jovo ev tavaszan ugyanezt igaz akkor eleg napi 1-2 ora :) En is igy csinaltam es felvettek igaz nem pszichora de jo jott ki :) Nyelvvizsgaval hogy allsz? Sok szerencset! emelt erettsegi 32 ezer.
2017. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én angol emeltet csináltam, és volt egy nagyon jó biosz közepem, ezeket dupláztam, plusz volt még nyelvvizsgám. 32 évesen jelentkeztem, hidd el nem késtél el! :) Tanulj szorgalmasan az érettségire, és sok sikert neked! :)
2017. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tisztáznod magadban, hogy miért is szeretnél pszichológus lenni.
2017. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!