Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magánvállalkozók! Szerintetek...

Magánvállalkozók! Szerintetek ez kivitelezhető terv, (gyógymasszőr és pszichológus tanhallgató)?

Figyelt kérdés

Van egy sport és - gyógymasszőri végzettségem idén végeztem, szeptembertől egyetemre megyek, és arra gondoltam, hogy olyan albérletbe költözöm, ahol engedélyezik ,hogy jöhessenek ügyfelek masszázsra.. és egyetem mellett nem diák munkásként dolgoznék, hanem magánvállalkozóként.. És kiszámoltam ,hogy ha egy óráért 3000 ezret kérnék el, egy héten öt napot dolgoznék, illetve egy nap 4 embert fogadnék, akkor egy hónapra lenne 240 ezer ,abból levonásra kerül a vállalkozói..

Erre gondoltam, mert ha ez kivitelezhető, akkor sokkal több időm maradna, mintha diákmunkát vállalnék és több pénzem is lenne rövidebb idő alatt. és több időm maradna tanulásra, szabadidőre...

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. aug. 7. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kivitelezhető. Csak a főbérlővel komolyan tisztázni kell, hogy nálad mit takar a masszázs, mert ilyen néven szoktak lányok más tevékenységet is végezni. Az meg annyira nem támogatott jobb helyeken. De mivel nem ilyesmiről van szó, szerintem semmi akadálya nem lesz. Sokan végeznek otthon munkát.
2017. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért azt gondold át, hogy a pszichós órarended mellett bele fog-e férni naponta 4 embert fogadni. Illetve ehhez az is kell, hogy legyen napi 4 kliensed, amit a semmiből nem biztos, hogy azonnal el tudsz érni.
2017. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nő vagyok :)
2017. aug. 7. 20:30
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy ha teljes munkaidő mellett, ami gondolom a nappali tagozatos iskolarendre is érvénye, kevesebb a magánvállalkozói,.... kezdetnek biztos nem lenne olyan sok vendég, de idővel összejön.
2017. aug. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!