Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik suliba tudnék átiratkoz...

Melyik suliba tudnék átiratkozni? 11. -es leszek

Figyelt kérdés

Átszeretnék íratkozni másik iskolába,lehetőleg Pesten keresek.

Most vendéglátós szakközépiskolába járok és 4,7-es tanuló vagyok. Tudnátok olyan szakközepet vagy gimnáziumot mondani ahova átvennének?



2017. aug. 7. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen nyelveketsz tunultál eddig? Nálunk azért ragadt pár ember szakközépbe, mert csak angol volt.
2017. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát csak angolt tanulok
2017. aug. 7. 21:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem jó lenne másik szakközép is,csak nem szeretnék évet ismételni,és állitólag csak úgy tudok másik szakközépbe menni ha előről kezdem
2017. aug. 7. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a magyar közoktatás nem "átjárható". Ha vendéglátós szakgimibe (régen szakközépnek hívták) jártál akkor gimnáziumba nagyon kicsi eséllyel vesznek át. Több tantárgyból is osztályozó vizsgát kéne tenned többéves anyagból. Az elitgimik általában már nem foglalkoznak 11es szakközeps diákokkal. Persze biztosan vannak olyan gimik ahová átvennének,de azok nem a legerősebek.

A budapesti vendéglátós szakgimik a Gundel,a Szamos és van egy harmadik aminek nem jut eszembe a neve. Szerintem őket próbáld meg felhívni. Szerdánként van ügyelet a sulikban.

2017. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!