Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok jó kémia könyveket?

Tudtok jó kémia könyveket?

Figyelt kérdés
Idén megyek kilencedikbe, és úgy érzem, nem elég a mostani kémia tudásom. Szeretném ezt növelni, de olyan formában, aminek az iskolában is hasznát veszem. Amúgy ha középiskolában szeretném felvenni a szálat az anyaggal, nem leszek nagy hátrányban, ha nem igazán voltam jó kémiából? Mindig nagy jegyeim voltak, de úgy érzem, hogy mindent elfogok felejteni, ha nem foglalkozok vele.

2017. aug. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogod elfelejteni, nyugi. Nem nehéz a középiskolai kémia sem, mindent az elejétől fogjátok elkezdeni. Villányi Attila bármelyik könyvét tudom ajánlani plusz tanulásra vagy ha egyszerűen csak érdekel az anyag. Szerintem nem kell félni a kémiától, ha mondjuk minden hétvégén rászánsz egy órát a tanévben, már bőven csillagos ötös szinten leszel.
2017. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Villányi kétszintű érettségis könyve+feladatgyüjteménye, Ötösöm lesz kémiából a számolásokhoz plusz mozaikos könyvek. Szerintem ez a kombóna nagyon jó
2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segít.
2017. aug. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!