Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha dietetikus szeretnék lenni...

Ha dietetikus szeretnék lenni akkor milyen tanulónak kell lennem?

Figyelt kérdés

Nem kell kitűnő ugye?

A biosz az fontks nem?


2017. aug. 8. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kitűnőnek lenni, csak valamilyen úton elegendő pontot összeszedni (dietetikára nem szokott teljesíthetetlenül magas lenni az állami ösztöndíjas ponthatár). Igen, a bioszt forgasd, mert az alapokat az fogja megadni.
2017. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én végig 5ös tanuló voltam mindeből, az érettségijeim is ötösök lettek, nem emelteztem csak megcsináltam gyorsan érettségi előtt az angol középfokú nyelvvizsgàt. Bejutottam az egyetemre, most dietetikus hallgató vagyok Debrecenben, de ha nem csinàlom meg a nyelvvizsgàt akkor az érte kapott plusz pontok nélkül nem vettek volna fel. Sokan jőttek infó érettségivel olyanok is akik nem is szeretik a bioszt se a kémiát, itt pedig mind a 3 van. Ajánlom a biológia középszintű tudását, mert nélküle majd nehezebb lesz, de az informatikai alapismeretek sem àrtanak. Összefoglalva: jó érettségi eredmények, nyelvvizsga/ emelt érettségi és bent is vagy :) már csak bentmaradni kell...
2017. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!