Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre iratkozzak?

Milyen egyetemre iratkozzak?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok,lassan mar 1 eve dolgozom altalaban fizikai munkakat.Eddig jol birtam de mostmar igy hogy belegondoltam minden hetvege,reggel,delutan ejszaka tulzas nekem.Nem erzem hogy elem a fiatalsagom. Repul az ido a munkaval,nem elvezem az eletem.Raadasul utalom a munkat amit csinalok,csak a penz hajt.Semmi tapasztalatom,ugy csak a gyengebb munkak maradtak.Nem latom a jovomet.Ugy gondolom hogy dolgozok max meg 1 evet es egyetemre iratkozok.Hianyzik a teli,a nyari szunet.Egesz nyaron dolgoztam,minden hetvegen.Ez nem nekem valo.Annyi esemenyt kihagytam amiert elek.Viszont halvany fogalmam sincs mivel szeretnek foglalkozni.Mi minden letezik amit lehet tanulni es jol keres? Lehetoleg olyan kell amit szeretni fogok majd csinalni es nem azert csinalom csak mert kell a penz.Hanem azert mert elvezem is,szeretem es el tudnam kepzelni egy eletre hogy azt csinaljam.Nekem mindent ki kene probalni meg reszletesen elmondani hogy itt ezt meg azt csinalod.De lehetetlen mindent kibprobalni.Nem merek belevagni az eletbe.Altalaban mindent honapok utan otthagyok.Hogy valasszak magamnak szakmat egy orok eletre? En ezt ugy kepzelem el hogy van egy lista az osszes letezo szakmaval es mindegyikhez van reszletes leiras,motivalo szoveg.Ez kell nekem.Ha letezik ilyesmi.
2017. aug. 9. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

[link]

2017. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen <3 sokat segitettel
2017. aug. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!