Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehez egyetem mellett...

Mennyire nehez egyetem mellett dolgozni? Tapasztalatok is johetnek es hogy milyen szakon voltal

Figyelt kérdés
Leginkabb penzugyes suliba mennek, azzal mennyire lenne nehez egyutt dolgozni? Nem szeretnek minden koltseget a szuleimre zuditani, eleg lesz ha megveszik a hazat🙁
2017. aug. 17. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire azzá teszed. Én proginfo mellett dolgoztam. Sőt most megyek msc-re is és mellette rengeteg más elfoglaltságom is van.
2017. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, orvosi melett nem melóztam, de utánna mikor pszichiátriára szakosodtam, akkor melóztam orvosként.
2017. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én proginfó BSc másodéve óta dolgozom, most fogom végezni MSc-n.

Voltak\vannak húzósabb hetek, de egyszerűen időbeosztás kérdése. Nyilván a hétköznapi bulikból visszább kellett venni.

2017. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!