Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen minor szakokat érdemes...

Milyen minor szakokat érdemes felvenni egyetemen/fősulin?

Figyelt kérdés

Nyelvszakra tervezek jelentkezni (skandinavisztika), de szakgimnáziumból (/szakközépiskolából) jövök, így csak angolul tanultam eddig (abból is szeretnék majd emeltezni). Viszont ha nem angol minort szeretnék felvenni, akkor mi mást lenne érdemes? Gondoltam már görögre, finnre vagy portugálra, vagy ne más nyelvszakot válasszak, hanem például ügyvitelt, nemzetközi tanulmányokat vagy infó-könyvtár esetleg? Ezek érdekelnének, de más ötletet is várok szívesen!

Sok mindenre gondoltam már, és nem tudom mi lenne jó választás, úgyhogy köszi előre is mindenkinek aki tud ebben segíteni:)



2017. aug. 18. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!