Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Mi legyek ha nagy leszek? "

"Mi legyek ha nagy leszek? "

Figyelt kérdés

Kedvenc tantárgyaim a magyar, angol, német, biosz. A matekot is szeretem, bár abból csak négyes vagyok. Fizikából, kémiából hármas-négyes között, anyagtól függően, de ezeket nem szeretem. A törit és a földrajzot utálom a legjobban, ezekből sajnos most hármas lettem.


Egy gimnáziumban tanulok, de fogalmam sincs, hogy merre tovább. Ötletek?



2017. aug. 18. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Angol-német szakos tanár.
2017. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm, ez nem is rossz ötlet.:D
2017. aug. 18. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
első mondatodbol nekem is egybol az angol német szakos tanár ugrott be. Vagy valamilyen gazdasági szak ( gazmen, marketing, nemzetkozi tanulmányok ) és emellé vedd komolyan az angolt és a németet.
2017. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan veszem, a két olyan óra, amelyre tényleg szívesen tanulok.:)
2017. aug. 18. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem írták, lehetsz tanár (nemcsak angol-német, hanem akár angol-biosz, német-biosz... is). Ha a matekot is szereted, még utánanézhetsz egy biomérnök szaknak is. :)
2017. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a biomérnök kemény kémia-fizika, nem csak biosz. És azt írta, hogy azokat nem igazán kedveli.

Én is nyelvtanár párost ajánlanám, vagy valami gatdasági szakot és mellette szépen felhozni a két nyelvet, mindig szükség van jól angolul/németül beszélő gazdasági szakemberre.

2017. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy magyar-angol szakos tanár
2017. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!