Pannon kincstár tanoda? Gyermekgondozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni egy gyermekgondozói kélzést, de nem olvastam jólat eddig a Pannon Kincstár Tanodáról? Tényleg olyan veszett rossz ?

Illetve ha nem ez, akkor milyen sulit ajánlanátok Budapesten?

A fő szempont az lenne hogy ne 2 év alatt szerettem meg a bizonyítványt, hanem maximum 1 tanév alatt.

Köszönöm!



2017. aug. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg veszett rossz a minősége. Kerüld ezt az iskolát, mint a pestist. Kettő ismerősöm járt oda. Nem ugyanarra a szakra. Egyik ápoló, másikat már nem tudom pontosan. Az iskola minősége egy nagy büdös nulla. Az órák többségében diákat olvasnak fel, amik egyébként az ötöshöz nem tartalmaznak elég információt. Csak kevés tantárgy kivétel ez alól. Gyakorlat nem sok van, de az a kevés sem ér szinte semmit. A vizsgákra pedig a tanárok előre lediktálják a kérdéseket válaszokkal. Már ebből is jól látni a minőséget, de mint mondtam, az órák is csapnivalók. Az ügyintézésről már nem is beszélve. A leendő munkahelyed nem fog tárt karokkal várni Pannon Kincstáros végzettséggel, hiszen a tanulóik a gyakorlat hiánya és a hiányos diák miatt alig tudnak valamit. Más intézményekből jött tanulók simán lealázzák őket. Akit nem, az nyílván sok év szakmai tapasztalattal rendelkezik és nem nulláról kezdte a Pannon valamelyik képzését. 30 Ft is sok lenne tandíjnak ilyen minőségért, nemhogy minimum 300.000 Ft.
2017. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Van esetleg tipped hogy melyik sulit érdemes elkezdeni akkor ? :)

2017. aug. 20. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Válaszom ugyanaz anonym 2017 válasza, csak most 2023-at írunk.
2023. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!