Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia BSc után Agrármérnök...

Biológia BSc után Agrármérnök MSc?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy van-e itt olyan, aki biológia alapszak után jelentkezett agrár mesterképzésre?

Milyen kritériumoknak kell megfelelni? Illetve a kötelezően teljesítendő krediteket, melyeket meg kell szerezni az átigazoláshoz, hány félév alatt tudtátok megcsinálni?

Valaki le tudná írni nekem részletesen?


2017. aug. 21. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök képzésre mentem utána, itt is kellett tárgyakat pótolni elég sokat. Felvin megnézted, hogy lehet-e menni ezzel az alapszakkal oda?
2017. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnéztem, meghatározott kreditek teljesítésével figyelembe vehető a szakom.

Már csak azt nem tudom, hogy mely tárgyakat kell teljesíteni, illetve milyen költségbeli vonzata van a dolognak.


Ezt találtam:


A mesterképzésbe való belépéshez szükséges minimális kreditek száma 84 kredit a

természettudományi, természeti erőforrások, mezőgazdasági ismeretek, gazdasági és gazdálkodási

ismeretek területéről.

A mesterképzésbe való felvétel feltétele, hogy a hallgató a korábbi tanulmányokból legalább 60

kredittel rendelkezzen. A hiányzó krediteket a felsőoktatási intézmény tanulmányi és

vizsgaszabályzatában meghatározottak szerint meg kell szerezni.

2017. aug. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!