Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tantárgy felvétel Debrecenben?...

Tantárgy felvétel Debrecenben? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Német tanári szakra jelentkeztem az egyetemre, ahol a mintatervben az szerepel, hogy a félévi óraszám 45 egy adott tantárgyból. Ez tantárgyfelvételnél, hogyan fog megvalósulni, hogyan fog elosztódni egy hétre?

A segítséget előre is köszönöm.



2017. aug. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez változó, de 3-4 óra per hét lesz szerintem, mivel 14 hét az idei félév, és úgy jön ki.

Persze van amikor az oktató, vagy az iskola miatt csak tömbösítés van, van amikor két hetente van óra, szóval teljesen változó.

Lehet ezt felosztják két részre, és egy gyakorlati, meg egy elméleti rész van.

Mit ír a fehér könyv? Gyakorlat, vagy előadás?

2017. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hűha, erről még nem is hallottam. Gyakorlatot ír.
2017. aug. 24. 17:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és azt szeretném kérdezni, hogy eza tömbösítés tulajdonképpen mit jelent?
2017. aug. 24. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A tömbösítést annyit jelent, hogy egy vagy kettő(esetleg három-négy) alkalommal van megtartva az adott tárgy, és reggel nyolctól este hatig- nyolcig tartják egyben meg. Így nem kell bejárni folyamatosan év közben.

Általában hétvégén szokták megtartani ezeket, vagy szünetekben.


(amúgy az is lehet a te esetedben, hogy egyszerűen csak bekamuzták az óraszámot, hogy könnyen lehessen akkreditálni, így nem lesz annyi megtartva, annyiról csak a támogatást kapják meg)

2017. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2017. aug. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!