Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik cukrász képzést ajánlan...

Melyik cukrász képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hali! Jelenleg dolgozom és egyetemre járok, de szeretnék több lábon állni és belevágni egy cukrász képzésbe. Valódi tudást szeretnék, nem csak papírt, ill. lehetőleg olyat amivel az EU-ban el lehet helyezkedni.


Rengeteg képzés van, EFEB, 2007 Kapos, Minerva, stb., kérlek ha van tapasztalatotok, segítsetek! :)



2017. aug. 23. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakmabeli, de szakács és pék szakmáknál hallottam, hogy a magyar képzés eléggé elmaradott. Szóval én a helyedben megpróbálnék bekerülni egy jó cukrászdába valamilyen kisegítő állásba, és ott ellesni a szakma fortélyait. Ha tetszik, akkor később beiratkoznatsz szerintem valamilyen képzésre. Nyaranta meg elmehetsz külföldre. Én így csinálnám. Sok sikert!
2017. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!