Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni a pénzügyi...

Megéri elvégezni a pénzügyi ügyintézőt majd a mérlegképes könyvelőt OKJ képzésben? A pénzügyi/számviteli ügyintéző ingyenes lenne nekem ha most 20 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vezető könyvelő nem lehetek vele,de egy irodában eldolgoznék,mint könyvelő alkalmazott.Emellett még most kezdem az egyetemet csak nem pénzügy és számviteli szakon.
2017. aug. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vezető könyvelő???
2017. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
vállalati mérlegképes könyvelő van csak :O
2017. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te érzed h megéri-e gondolkozz el rajta... mire jeletnkeztél egyetemen? ha ez neked jó fizu lenne, vagy kieg. egyetem mellet csináld ha utálod mint a szemetet akkor meg nem.
2017. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Perfekt-nél?
2017. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Én érrettségi után csináltam a pénzügyi-számviteli ügyintézőt, most pedig tb és bér ügyintézőt. Nem lehet vele elhelyezkedni egyáltalán. Ha teheted ne ezt csináld.
2020. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!