Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén ki mennyi ponttal került...

B.Bence 15 kérdése:

Idén ki mennyi ponttal került be a BGE-PSZK gazdálkodási és menedzsment szakra?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős a gimiben és érdeklődnék ki mennyi ponttal került be a fönt említett egyetemre? Idén a ponthatár 284-től veszik fel az embereket de mondták többen is hogy ha sokan jelentkeznek oda akkor azokból a több pontot elértek kerülnek be. És én most számolgattam hogy kb mennyit tudnék elérni persze ez nem biztos hogy elérem de szerintetek a 320 pontól már bekerülhetek oda? köszi a válaszokat :)

2017. aug. 26. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén fizetősre is 340től jutittak be. Államira 440 volt a ponthatár.
2017. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
320 ponttal esélytelen.
2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Te most a pótfelvételi ponthatárt mondod, de azt remélem tudod, hogy önköltséges formában van csak lehetőséged pótfelvételiről bekerülni. Ha államira akarsz bekerülni, akkor 400 pont alatt esélyed sincs. Önköltségesre elég lehet a 320 pont, de ez függ a jelentkezőktől.
2017. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat kihagytam azt hogy önköltségesre akarok menni mert a 4-es atlagommal eselytelennek latom az allami kepzest.
2017. aug. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!