Azt akarom megtudni hogy valaki nem e tudja hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendeszettudomanyi Karán milyen a tesi óra szóval mennyire nehéz és hogy milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Oda akarok jelentkezni egy év múlva, bűnügyi nyomozó akarok lenni és kiváncsi vagyok hogy mennyire nehéz ott a tesi óra. Ha esetleg valaki odajar vagy járt vagy valami ismerőse van aki erről tud az leírhatna hogy mégis milyen meg ugye hogy milyen feladatok vannak nagyon megköszönném. Remelem az segít majd valamit, könnyebb lesz hogy heti két-háromszor edzek is tehát formában vagyok. 17/L

2017. aug. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre még ne atesivel foglalkozz, hanem a felvételivel.

Pont írtam valakinek kb. egy órája, hogy mik a felvételi feltételek:


alkalmassági vizsga (Alk) és

kettőt kell választani: belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy


Ezt megelőzi egy nagyon komoly felvételi (fizikai, állóképesség és pszichológiai). Ezen a rostán a jelentkezők 70%-a kiesik. Ha a minősítésed " Nem felelt meg", akkor az egész jelentkezésed érvénytelen.


A ponthatár is igencsak megugrott idén. Tavaly 376, idén 407.


Konklúzió: ha a tesi miatt aggódsz már most, akkor térj át a B tervre.

2017. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a segítséget!
2017. aug. 27. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is.
2017. aug. 27. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ami kimaradt. Egy középfokú nyelvvizsga is szükséges a jelentkezéshez..
2017. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom. Par hónap múlva az is meglesz.
2017. aug. 27. 20:55
 7/8 anonim válasza:
Ha ide jössz és megkapod Freyert meghalsz
2017. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó leírnád bővebben hogy mire gondolsz mert érdekel. Ha gondolod írhatod privatba is. Előre is koszi.
2017. szept. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!