Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két hét alatt fel tudok...

Két hét alatt fel tudok készülni EMELT töri (próba) érettségire úgy, hogy meglegyen a 4-es? Teljesen kétségbe estem.

Figyelt kérdés
Szeptember 11-én lesz az emelt töri kis érettségim és pont két hetem van. Az igazi érettségiig még van időm de ez is nagyon fontos lenne, csak sajnos tényleg annyi dolgom volt a nyáron, hogy már csak most tudok rá időt szánni, és teljesen kétségbe vagyok esve,mert általában mindenre 100%-ig felkészülök, de most nyáron egyszerűen elrohant az idő felettem, és fogalmam sincs, hogy kell gyorsan magolni. Napi mennyi időt kéne? Esszékre jó tippek? Mit nézzek át jobban mit kevésbé? Milyen könyvet szerezzek be? Hihetetlenül stresszes vagyok, úgyjogy pár nyugtató gondolat is jól esne, amire gondolhatok ha egy pararoham rámtör..

2017. aug. 28. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg tudod csinálni, bízz magadban, főleg ha máskor is készülsz. Időre meg nincs tuti tipp, addig tanulj, amíg úgy érzed, hogy tudsz koncentrálni, ha már elkalandozol, akkor tarts szünetet.
2017. aug. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek a szeptemberi próba érettséginek semmi értelme. A 12.-es anyagot még nem is vettétek gondolom. Plusz nyáron pihenni kéne, nem tanulni és stresszelni
2017. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!