Mennyi ideih tarthat egy átjelentkezés? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Igen, ma hétfő van, és pénteken már iskolakezdes, de ha most szeretnék átjelentkezni egyik iskolabol a masikba, akkor arra mennyi az esélyem? Mar elvegeztem a 9. Évfolyamot gimnáziumban, de megint kilencedikes lennék, mert egy angol előkészitő évfolyam volt és én egy szakgimnaziumba szeretnék átjelentkezni. 4 nap alatt megoldható? (persze ha egyaltalan at tudnak venni)

2017. aug. 28. 01:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelentkezni lehet bármikor másik suliba. Viszont készülj fel arra, hogy nem biztos az átvételed. Egy iskola nem köteles Téged átvenni.

Felhívjátok az általad kinézett iskolát és érdeklődtök az átvétel felől. Megbeszéltek egy személyes találkozót és elbeszélgettek. Ha megütöd a szintet és szimpatikus vagy akkor átvesznek.

Az én sulimba idén 10 diák jelentkezett át másik suliból. Közülük gyet vettek fel. (11. Kerület gimnázium)

2017. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!