Van valami olyan szakma egészségügyi téren, ahol tuti az állás, jól fizet, és 1-2 szurinál meg gyógyszerezésnél több dolgom van?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógymasszőr
2017. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami olyan, amivel tényleg lehet életet menteni?
2017. szept. 3. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos
2017. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

MEnj ito-ra vagy sbo-ra.

Én urológián voltam sokáig, azt is imádtam, mert nagyon önállóak lehettünk. Nm tudnék olyan helyen dolgozni, ahol egy kötéscseréhez meg egy szem lázcsillapítóhoz orvosi engedély kell, vagy nem vénázhat nővér, külön ember van laborhoz. HA etetni és pelenkázni szerettem volna, elég, ha segédápolónak megyek.

2017. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Pszichiáter

Nagyon más nincs, ahol elég ha be tudsz adni egy szurit meg csak gyógyszerezel, de ezért megfizetnek meg még életet is mentesz. Mehetsz házi orvosnak, oda elég ennyi, viszont azzal nem keresed magad halálra, viszont nagy a hiány belőlük.

2017. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okj érdekelne most, a végcélom az a pszichiáter lenne, de oda még kevés az alapképzettségem:c
2017. szept. 3. 13:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Okjvel nem akarok félmilliós fizut azért, de a betanított munkás bér alatt nem szívesen keresnék ilyen munkakörbe:D
2017. szept. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!