Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Móriczból szeretnék gimit...

Móriczból szeretnék gimit váltani, tanácsok?

Figyelt kérdés
Most lettem végzős, de már évek óta csak szenvedek itt, igazi barátaim nincsenek, sok tanárral nem vagyok jóban, akikkel meg igen, azok már nem tanítanak, és nem tudják annyira tartani bennem a lelket. A sulis dolgaim miatt kellett pszichológushoz járnom, miattuk romlottak le a jegyeim, és miattuk nem tudok már suli után tanuláson és gépezésen kívül mást csinálni, mert nincsenek barátaim a közelben akikkel tudnék valamit csinálni. Szeretnék sulit váltani, mert elegem lett ezekből a körülményekből, meg hogy szorongok minden nap amint beléptek az ajtón. Van értelme végzősként sulit váltani? Vagy lehet egyáltalán? Jegyeim elég jók voltak általánosban, de itt nagyon leromlottak, van egyáltalán esély arra hogy nem csak egy szakmunkásba vesznek át? Szeretnék egyetemre menni, de ilyen tanárokkal ilyen közösségben nagyon valószínűtlennek tartom hogy sikerülne. 17f

2017. szept. 5. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet másik gimnáziumba menni - ezt a fogadó helyen kell először tisztázni, hogy átvesznek-e? utána a Móriczban bejelenteni. De én megbeszélném a pszichológussal ezt a lépést!!! 7 sorból mi nem tudhatjuk a lényeget. Magam részéről nem mennék át, csak akkor, ha összefogva rám szállnak és kitolnak velem,vagy megaláznak.
2017. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát van néhány óra ahol egy-két gyerek össze fog a tanárral(!) és nekiállnak oltogatni. Aztán meg kapom az intőket mert "vágom a pofákat". Nem vagyok napi szinten megalázva, de gyakran előfordul.
2017. szept. 5. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológussal tudnál beszélni? Mert ő jobban ismer téged és a helyzetet és jobban tudja, hogy valóban jó lenne-e, ha átmész.
2017. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tudnék, fogok is, de ezt semmiképpen nem akarom folytatni ami most megy, jó érettségit akarok tenni, és nem érzem úgy hogy ez itt sikerülne. Meg az se normális hogy minden nap rengeteg dolgot kell lenyelnem, és a hideg kiráz mikor belépek a kapun.
2017. szept. 5. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Baár-Madas
2017. szept. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!