Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok mondani valamit a...

Zsófi101 kérdése:

Tudnátok mondani valamit a Kosztolányi Dezső Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek és ez az iskol van közlekedés szempontjából jó helyen. A kérdés az, hogy hogy tanítanak? Erős iskola? Én egy ilyen 4-5ös tanuló vagyok és valami egészen jó gimibe szeretnék felvételizni, de nem hallottam semmi erről a suliról... Szóval kérlek titeket 9.esek vagy náluk nagyobbak milyen iskola ? Szeretitek? Hogy érzitek , hogy ezt választottátok? És ha nem tetszik akkor mondjadtok légyszíves olyan sulikat ami jó iskola de mégsem tanultok halálra . A válaszokat előre is köszönöm!
2017. szept. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A színvonal kb. olyan, mint a Petőfiben?
2017. szept. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jó tanuló vagy semmiképpen ne menj a Kosztolányiba
2021. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a 2.válaszadónak. Miért nem ajánlod? ezt az iskolát is megszeretném jelölni és 4,5 fölötti átlagom van. Elég jókat hallottam róla de ha bármi rosszat tudnál róla mondani ami befolyásolhatja a vélem

ényem kérlek ne tartsd magadban

2021. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem értem, hogy a második miért mondja ezt. A tanárok szerintem jók, jól tanítanak, a legtöbb tanárnál kreatív elgondolkodtató feladatokat adnak amik sokkal többet érnek a magolásnál. A német tanárok nem a legjobbak, de az angol tanárok nagyon jók.

Az iskolaközösségéről se lehet panaszkodni. Sokszor vannak csapatépítős órák.

Éretségin áltálabán jó erednyeket szoktak elérni a diákok.

Szóval én ajánlom mindenkinek.

2021. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon rossz iskola, nem csak a tanárok borzalmasak, de a közösség is elég pocsék.
2022. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!