Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akiknek több diplomája van...

Akiknek több diplomája van leírná hogyan végezte az iskolákat (nappali, levelező) és miért végezte el az adott szakot?

Figyelt kérdés
Közben dolgozott vagy szülöi segítséget kapott? Melyik iskolát hány évesen kezdte és fejezte be? Megérte? Köszönöm a válaszokat előre is!
2017. szept. 5. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

18-24 éves koromban elvégeztem államin a szülők támogatásával matematika tanár szakot (1994-2000)

30-33 éves koromban elvégeztem költségtérìtésesen saját pénzből egy levelező közgazdász szakot a Cirvinuson ( 2006-2009)

Tavaly 40 évesen beíratkoztam az ELTEre egy szakvizsga képzésre költségtérítésesen ami 2018-ban fogok befejezni ha minden igaz. (Saját pénzből)


Nekem a Corvinust nem érte meg elvégezni, mert az oktatásban dolgozom.

2017. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első diplomáig maximálisan élveztem a szülői támogatást. (Alapszak+mester).

Utána munka mellett még csináltam egy másik szakot, de ezt már saját önerőből, nem volt semmilyen szülői segítség.

2017. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!