Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bűnügyi nyomozónak szeretnék...

Bűnügyi nyomozónak szeretnék jelentkezni 2év múlva az NKE-re . A duplázás ott is ugyan úgy működik mint máshol nem?

Figyelt kérdés

[link]


ugye idén 384pont volt a felvételi ponthatár levelezőire állami támogatással .. Én 2 év múlva fogok végezni levelezőin az érettségivel sajnos itt nincsenek rendőrnek "készülő tantárgyaink" csak ugye azok amikből érettségit szeretnénk majd tenni! Szóval ha én duplázással szeretnék menni akkor egy Emelt töri és mondjuk egy Közép matekkal felvennének ? Na meg ugye a diplomához kell egy komplex b2-es nyelvvizsga azt ha mondjuk jövőre megcsinálom még egyetem előtt azt elfogják fogadni a diplomához vagy attól ugyan úgy kell majd tennem egyet szakmaiból ? Vagy ,hogy működik ez ?


2017. szept. 6. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

NKE-RTK (ALA)

1. Levelezőre csak hivatásosak jelentkezhetnek, és nem írtad, hogy te az lennél: "A szakirányra csak a képzés céljának megfelelő rendvédelmi szerv hivatásos állományából lehet jelentkezni."


[link]

2017. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy akkor már 8 általánossal is bekerülhetsz Matolcsy egyetemére.
2017. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!