Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot válasszam:...

Melyik szakot válasszam: osztrák-magyar közös tananyagú szakközépiskola gépipari számítástechnikai szakot, vagy az informatikai-számítástechnikait. Melyikkel tudok jobban elhelyezkedni? Utána még szeretnék továbbtanulni esetleg gépészmérnöknek.

Figyelt kérdés
Én a szombathelyi GIMSZ-ben szeretnék továbbtanulni.
2008. okt. 20. 18:46
 1/1 anonim válasza:
Ha gépészmérnök, vagy mérnök akarsz lenni, akkor az 1. Informatikusból sok van, mérnökből kevesebb, nagyobb rá az igény. Gépipari szakkal többre mész. (én mechatronikai iskolába járok, itt is tanulunk gépkezelést). (Bár engem sajnos pont az informatika érdekel jobban, épp olyan szakot keresek, amivel el tudok helyezkedni informatikusként)
2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!