Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kidolgozott magyar nyelv és...

B....B kérdése:

Kidolgozott magyar nyelv és irodalom tételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2016-ban érettségiztem nem rossz eredménnyel de sajnos nem volt elég, hogy felvegyenek a választott iskolába. Következő évben elég sokat dolgoztam így nem jelentkeztem újra. Szeretném megpróbálni a magyar érettségit újra és sok helyen olvastam, hogy ugyan az a tételsor mint májusban. Esetleg valakinek vannak kidolgozott tételei ?

2017. szept. 12. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. szept. 12. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél már az őszi érettségire? Szeptember ötödikéig kellett.

Minden iskolában más a tételsor elvileg,amit tanultál az kb 80%ban jó lesz idénre is, max 2-3 változtatás lesz. (pl. nekem idén tavasszal Varró Dániel is tétel volt) De egyébként a tanárok hivatalosan ki se adhatnák a tételsort

2017. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen jelentkeztem, azt találtam az oktatási hivatal oldalán amit belinkeltem. Létezik, hogy az nem is az ?
2017. szept. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!