Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi eredményén javítás?

Érettségi eredményén javítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elbohóckodtam régen a középsulit, majd elkezdtem egy olyan szakra járni főiskolára, ami nem érdekelt. Abbahagytam. Most néhány év után kezd megjönni az eszem, de az érettségi eredményem gyengus ahhoz a bizonyos szakhoz, amit igazán tanulni szeretnék. Hogy kezdjek neki? :)



2017. szept. 12. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a könyvet, és tanulj.
2017. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:'D
2017. szept. 13. 15:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, Google a barátom, de össze-vissza irkálnak mindent. Reméltem, hogy van olyan, aki megjárta ezt az utat és tud segíteni, merre induljak el.
2017. szept. 13. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Lehet az érettségi eredményeken javítani. Érettségi időszakban jelentkezel olyan helyre ahol lehet javítani. (szakonként olyan 10-12ezer a díja az emeltnek több illetve az angol-németnek is) vagy elmész egy okj-ra (van 1 éves is) ami 32+ pont.
2017. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!