Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatos egyetemre...

Nappali tagozatos egyetemre és koliba hány éves korig illik járni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs megszabva, ha 30 évesen kapsz kedvet, akkor elmész. Nekem például volt egy 26 éves szomszédom a koliban. Nem tudom ott van-e még, lehet elment msc-re is. Szoval ne a kor hátráltasson. Annyi, hogy egy kor után az ember már nem akar 18 évesekkel lakni, bulizni, közösködni..
2017. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Barmeddig. Tanulni sosem ciki, plane nem egyetemen, azert az mar nem olyan, mint az altalanos vagy a kozepsuli. Nekem is van csoporttarsam, aki szerintem 50+, senki se gondolja, hogy ciki. Egyik ismerosom meg anyukam koru, es jovore akarja elkezdeni a 3. diplomajat, ez se ciki. Vagy van, akit a munkahelye kuld el tanulni. Itt mar nem foglalkozik senki ilyenekkel. Itt felnott emberekrol van szo, akiknek nem csak a tanulas a dolguk altalaban, mindenkinek van egy elettortenete, nem lehet tudni, hogy ki miert pont akkor kezdi el, de nem is erdekel senkit, max ha baratkozol valakivel es beszelgettek. Ha megengedhetem majd magamnak, akkor en tuti, hogy a nyugdijas eveimben meg elvegzek valamit, ami erdekel. Szeretek tanulni, raadasul frissen tartja azmeg elmet, csokkenti a szellemi leepulest. Ha odaulnek 96 evesen nappalira, esetleg meg koliba is mennek, az se erdekelne senkit.
2017. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!