Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki megbukott már egyszer az...

Aki megbukott már egyszer az még lehet valami?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó mielőtt azt gondolnátok hanem vagy egy haverom aki megbukott. Ő még lehet valami ?
2017. szept. 14. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Például Albert Einsteinnek is gondjai akadtak az iskolával:

[link]

2017. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Bármi, manapság elég laza a kapcsolat az iskolai sikerek és a való életben való érvényesülés között.

Kivételek ez alól azok a szakmák, amelyhez komoly képesítés, és emiatt komoly iskolák elvégzése kell.

2017. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Bele is olvasol a cikkekbe amit linkelsz?:D Benne sincs Albert Einstein (az iskolas sztorija varosi legenda).
2017. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudnád, hogy egyetemen hányszor buktam...

A bukás egy lehetőség az ismeretanyag bővebb elsajátítására... így akár 5-ösre is meg tudja tanulni.

2017. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy még lehet valaki. Sőt, akármi lehet belőle, ugyanúgy járhat egyetemre, ugyanúgy lediplomázhat, ugyanúgy találhat jó állás és akár magasabb pozíciókba is kerülhet. Azon semmi nem múlik, hogy valaki általánosban vagy középiskolában megbukott és ezért osztályt kellett ismételnie. Ilyen előfordul, nagyon sok oka lehet, fiatalon még nem mindenki veszi komolyan a tanulást, lusta, más problémái voltak stb., de később még ugyanúgy van esélye arra, hogy "észhez térjen", tanuljon a helyzetből és nekiálljon tanulni.
2017. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Első, Einstein sosem bukott, olvass mielőtt linkelgetsz:-D


Igen, lehet belőle még szinte bármi.

2017. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy valaki megbukik azt jelenti, hogy azon a helyen és abban az időpillanatban nem tudta azt, amit kellett volna. Ennyit jelent, tehát azt nem jelenti, hogy a képességei nincsenek meg hozzá. Innentől kezdve rajta múlik. Nagyjából bármi lehet, csak elhatározás kérdése.
2017. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
A bukás nem jelent semmit. Összesen háromszor buktam meg általános és középsuliban, mert rühelltem az egész oktatási rendszert és most éppen végzős egyetemista vagyok.
2017. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Miből bukott?
2017. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!