Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keresztféléves képzésbe való...

Keresztféléves képzésbe való felvételinél meddig lehet leadni a diplomát?

Figyelt kérdés

2018 februárjától szeretnék menni. Pár hónapja végeztem a BSc-vel, de nyelvvizsga miatt még nem mehettem tovább. Várhatóan októberben teszem le a nyelvvizsgát, ebből szerintem diploma december vége fele lesz. Fellehet még ekkor tölteni a diplomát vagy már csak a szeptemberben induló MSc-re mehetek?


"A jelentkezési időszak november közepén zárul, a ponthatárok megállapítása a következő év január második felében történik - így a felvételt nyert új hallgatók februárban megkezdhetik felsőfokú tanulmányaikat."


Van egy ilyen leírás, viszont ugye a szeptemberi képzésnél is úgy van, hogy a jelentkezés után még sokáig feltölthetőek a papírok. Szóval keresztfélévesnél hogy van ez?


2017. szept. 15. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

[link]


Eszerint január 10.-ig lehet feltölteni a papírokat. Azért egy megerősítés jól jönne.

2017. szept. 15. 12:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is keresztfélévben csinálom az MSc-t, januárban töltöttem fel - előbb nem igen tudtam volna, hiszen januárban (a felvis határidő előtti napon) volt az államvizsgám. Aztán másnap a TO-n gyorsba adtak erről igazolást (ami igazából a diploma másolata volt, keményfedél nélkül).
2017. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerint ha január első hetében odaállítok a nyelvvizsgámmal, akkor akár azonnal adhatnak is olyan igazolást, amivel tudok jelentkezni?
2017. szept. 16. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát előtte egy telefont nem ártana megejteni. Nálunk a TO aznap csak miattunk nyitott ki 1 óra hosszára.
2017. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen!
2017. szept. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!