Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinusról vélemények,...

Corvinusról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, ami az egyetemmel kapcsolatos. Mennyire igaz amiket mondanak róla? Pl hogy nagyon nehéz.

2017. szept. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szaktól és személyes képességektől függ, hogy mi nehéz és mi nem.

Egy picit sem matekos személy vért fog izzadni a matek1-2vel.

Egy picit sem humános az meg állva pippantja le magát a több 100 oldalnyi szimpla magolás előtt.


(Psz)

2017. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Szakfüggő. Bár olyat még nem hallottam senkitől, hogy nagyon nehéz -- G-karon a psz a legnehezebb, kb átlag BME szint. Gm, ng, tv nem kiemelkedő tanulóknak (mint én) is vizsgánként max 1-2 nap tanulással 4-5-re elvégezhető... ott inkább a plusz amit kapsz, az a látásmód, a kapcsolatok és persze az, hogy az egyetem mellett már elkezdhetsz dolgozni, kitapsztalni, hogy milyen jrányban akarsz elhelyezkedni.


Egy végzett GMes

2017. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Engem a pénzügy és számvitel illetve a gazdasági és pénzügyi elemző érdekelne majd.

2017. szept. 22. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy privátot, ha lesz időm mesélek.
2017. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!