Zrínyi vagy Kölcsey?

Figyelt kérdés

Nyíregyházára szeretnék menni továbbtanulni, de nem tudom, hogy a Zrínyit vagy a Kölcseyt válasszam.

Mint a két iskolában a haladó angolra mennék, mellette második nyelvnek pedig az oroszt választanám. Szerintetek melyik iskolába érdemesebb mennem?

Mind a két iskoláról érdekelnének jó illetve rossz vélemények egyaránt.



2017. szept. 20. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő a pletykák szerint "gazdagiskola". Én mindkettő iskolából ismerek pár személyt, semmi offenzívával, de egy alternatív megoldásnak a Vasvárit ajánlanám, ott is mindent megkapsz. Én nem oda jártam, nekem több rokonom jár oda, de imádják.
2017. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Zrínyis vagyok, és egyáltalán nem gazdag iskola. A tanítas is színvonalas, főleg a nyelvtanítás. A Kölcseys ismerőseim azt mondják, hogy nagyon kemény iskola. Ha a nyelvtanulast helyezed előnybe, én inkabb a Zrínyit ajánlanám.
2017. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Zrínyis voltam, ha újra választanom kellene, nem csinálnék semmit másképp, de nem csak az én szívembe lopta be magát az iskola, pontosabban a tanárok. :)
2017. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zrínyis vagyok, szerintem oda menj.

A Kölcsey nekem egyáltalán nem szimpatikus, és a Zrínyi a nyelvtanitasrol nagyon híres:)

Remélem jövőre nálunk kezdesz

2017. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a válaszokat!
2017. dec. 3. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!