Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyugat-Magyarországon melyik...

Nyugat-Magyarországon melyik egyetemet ajánlod a szociális munka/szociálpedagógia elvégzésére?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, mert munkát úgyse fogsz vele kapni.
2017. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ennyi erővel menjek a soproniba,hisz az van a legközelebb? viszont arról a suliról meg sok rosszat hallottam.
2017. szept. 21. 19:45
 3/3 anonim válasza:
1. válaszoló nagy butaságot írt, mivel szociálpedagógusból, szociális munkásból nagy hiány van, így szinte biztos lesz állásod. Az már más kérdés, hogy a fizetésből nem igazán lehet megélni. Én is szocpedes vagyok, már van állásajánlatom, pedig még nem végeztem, és több csoporttársam ugyanígy van. Én a SZE-n tanulok, ajánlani nem tudom, én nem szeretem, viszont szerintem inkább szocpedet tanulj, mint szocmunkát!
2017. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!