Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem emelt érettségire...

Történelem emelt érettségire van esélyem szimplán otthon felkészülni mindenféle fakt, tanfolyam, magántanár nélkül?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 11.osztályt szóval még 2 évem van rá, Száraly könyvek és az internet segítségével van erre esély?

2017. szept. 25. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Simán. Csak legyél elég elszánt. És módszeres. Jelölj ki magadnak "törifaktidőpontokat", amikor tényleg csak azzal foglalkozol. De azon kívül is olvass sokat! Két év bőven elég lesz rá.
2017. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát remèlem hogy sikerülhet így is köszönöm a választ:)
2017. szept. 26. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én újraérettségiztem és egyedül készültem fel rá. Gimiben semmit sem tanultam rá. Szerintem simán feltudsz otthon készülni, nem olyan mint a matek, ahol logikai alapon kell gondolkodni :D
2017. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

azért van benn legikai is nem kevés

sőt van egy olyan értékelés szempont esszénél

h mozgatórugók mi miből következik

2017. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
De nem összehasonlítható egy matematikai logikával, hiába pontozol le ;)
2017. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem matek de én azért félek mert otthon nagy részben csak magolni lehet, persze lehet megoldani feladatokat is amihez van javító is de az biztos hogy nem önálló kérdésekből áll
2017. szept. 27. 06:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem önálló kérdésekből? Az elmúlt évek feladatsorai pont olyan kérdésekből állnak, mint amilyenekre fel kell készülnöd most is.
2017. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

5 akár de ehhez mnásféle logika kell, de olyan magasszintű ld pl a résztudományokat kb pl hadtörténet , régészet stb. A történelmet jobb helyeken nem csak magolva oktatják hanem ok okozati összefüggésekben a lényeget is megvilá

gitva.


A matek nagyon mumus tárgy pedig a középsulis szinten bőven elég lnne akár magolni azt is ,ha máshogy nem megy

2017. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tettem le másodjára a történelmet, hogy nem volt segítségem, leültem, és megtanultam. Gimnáziumban a történelem tanárom nagyon nem úgy tanította, ahogy te leírtad. Persze, kell hozzá logika, de azt józan paraszti ésszel meg lehet csinálni...
2017. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!