Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezen az oldalon miért büfé...

Ezen az oldalon miért büfé szakokznak le szinte minden szakot? Ha valakinek nem megy a matek akkor az ássa el magát rögtön mert egy bölcsész diplomával nem ér semmit?

Figyelt kérdés
.
2017. szept. 26. 09:15
 1/6 anonim válasza:
92%
Mert lenéznek mindenkit, aki nem orvos, vagy nem azt tanulja, amit ők..
2017. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Vannak szakmák amik könnyen elvégezhetőek, illetve sok haszna értelme nincs. Pl pont a bölcsész is ilyen.
2017. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Előítélet, rosszindulat, divat szidni.

Ismerek munkanélküli közgazdászt is, semmirekellő alkesz jogászt is. És ugyanúgy vannak jó munkával, jól kereső bölcsészek is.

2017. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Mindenesetre vannak olyan szakok ami helyett többre viszed ha találsz magadnak egy jó mesterséget.


Nem utolsó sorban boldogabb is leszel vele. Igaz hamarabb el kell kezdened dolgozni.

2017. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%

Nézd csak meg az egyik előttem írt választ. Jön egy bölcsész, és máris emlegeti a jogászokat meg közgazdászokat. :D

Talán nem ő volt, de az egyik itteni bölcsész válaszoló helyesírási hibával és logikai hibákkal teleírt monológjában próbálta bizonyítani, hogy a jogászok és közgazdászok semmit nem érnek, mert ő ismer 5 közgazdászt, akik közül 2 munkanélküli. :D

Egyébként vannak olyan szakok, amik hasznos tudást adnak. Ezek is két részre oszlanak, hiszen az egyikkel könnyű, a másikkal nehezebb munkát találni.

És vannak a kevésbé hasznos szakok, amik tudásban sok haszontalan dolgot adnak. Itt is az a helyzet, mint a hasznosabb szakoknál, két részre oszlik a dolog.

ÉS vannak olyan szakok, amik leginkább azért vannak, hogy legyen papírja az embernek, de alig kell tanulni az elvégzéséhez. De még ebből sem következik, hogy nem lesz munkája valakinek.

2017. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

5: Nem vagyok bölcsész. Nem kell más kérdésekhez, hozzászólásokhoz hasonlítani.

Nem kizárólag az elvégzett szak határozza meg, hogy milyen munkád lesz.

Egyébként azért pont a közgázt említettem, mert én is azt végeztem, így tudom, hogy oda is rengeteg hülye, életképtelen ember jár, mint ahogy máshova is. Jogász meg sok van a környezetemben a mostani munkám miatt.

Ezek előítéletek, senki sem lesz rosszabb vagy jobb azért, mert bölcsész szakot végzett.

2017. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!