Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számítógépes és kognitív...

Számítógépes és kognitív idegtudomány, vagy pszichológia mesterképzés elvégzése éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Mindkét terület érdekel, pszichológia MA-n belül is inkább a kognitív irány, de ott a papír nem mutatja a specializációt, tudtommal.


Viselkedéselemző BA-val jelentkeznék, az nem jelent gondot, ha több természettudományos tárgyam lesz, ahogy megnéztem a képzések leírását az egyes egyetemeken, mindkettő érdekel. Az elhelyezkedés és a megélhetés aggaszt inkább, és a hasznosság. Melyik éri meg jobban?


(Doktori is tervben van utána, bármelyikre is megyek.)


Köszönöm a válaszokat!:)


2017. okt. 1. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem benne van a pszichológia MA diplomámban a szakirány, amin végeztem.A kognitív pszichológia MA-t akkor javaslom, ha a kutatás érdekel, ebbe az irányba mennél. Néhány évfolyamtársam ott folytatta a tanulmányait annak idején, ez már ugyan 6-7 éve volt, de aki kognitív pszichó MA-ra ment végül, azok nagyon szerették. Ők például inkább az elméleti és nem a gyakorlati pszichológia iránt érdeklődők voltak.Az egyetem utáni elhelyezkedésükről sajnos nincs infóm.

2017. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A számítógépes és kognitív idegtudományról azóta can valami infó?
2021. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!