Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem tételek...

Emelt történelem tételek mennyire szoktak változni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mondjuk amik tavaly voltak, azokat mennyire változtatják? Meg vegyem a 2017-es kidolgozott emelt tételeket? Vagy inkább várják meg, amíg kijön a 2018-as? Én Jovi májusban fogok emeltezni, de már most szeretnék készülni rá, csak nem tudom miből és hogyan? Köszi a válaszokat előre is!
2017. okt. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emelt szinten töriből témakörök vannak, hogy pl. a II. világháború Magyarországon, de ezen belül nem tudni a tételt, mert mindig más. Lehet, hogy Kállai-hintapolitikája, lehet, hogy a revízió, lehet, hogy a nyilas-diktatúra, stb.
2017. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam... tehát a témakörök mennyire szoktak változni? Köszönöm hogy írtál! 😊
2017. okt. 12. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A témakör mindig fix.
2017. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mennyire lehet ki sakkozni a témakörön belüli tételeket szerinted?
2017. okt. 13. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Témakör-függő erősen. Nyilván olyat nem kérdeznek, amihez kevés a forrás. Én ülök az asztal túloldalán, aztán láttam már sokszor. Pl. a reformáció és katolikus megújulás bármi lehet Luthertől, Kálvintól kezdve a trienti zsinat Pázmány Péter, Bethlen Gábor egyházpolitikája, tényleg minden. Míg a magyar gazdaság XIV-XV. század az vagy Anjou-kori gazdaságpolitika vagy Mátyás.
2017. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha! Köszönöm szépen a válaszokat. Olyan ideges vagyok már most...😳 remélem sikerül majd megfelelnem! Tényleg köszi meg egyszer!
2017. okt. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!