Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek? Szeretnék jól...

Szerintetek? Szeretnék jól kereső, de nem 10 év alatt elvégezhető foglalkozást. Tudtok ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés
A pszichológia érdekel, de 480ból 450 pontot semmiképp nem tudnék elérni. Vmint az egyik ismerősöm az egyetem után, ami állítólag elég kemény nagyon nehezen tudott ezzel a szakmával elhelyezkedni és a fizetése még a 100-at sem éri el. Nem az akaraterőről van szó, nem megy a matek és az irodalommal sem vagyok túl jóban. A bűnügy is érdekel de a tesi sem megy jól, egyenesen béna vagyok belőle. Tudom, hogy aki ilyen adottságokkal rendelkezik (se matek, se tesi) az ilyenben ne gondolkodjon, de engem sajnos ezek érdekelnek és más foglalkozást nem nagyon tudok, ami bűnüggyel és pszichológiával kapcsolatos lenne.
2010. máj. 29. 10:41
 1/3 czibles ***** válasza:
51%

menj kőművesnek, asztalosnak, ácsnak.

1-2 év alatt kitanulható és közel 10.000FT-t haza lehet vinni 1 nap.


ráadásul a kőműves annyira nem meg erőltető, mert nem ő keveri az anyagot, meg nem ő hordja a sittet.

2010. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha egyetemre eselytelen a bekerulesed( azert ne add fel ilyen konnyen!)akkor probalj meg okj-s kepzest. 23 eves korodig az elso ingyenes, es ha jol tudom ott is van valmilyen pszichologiai kepzes, azt hiszem pszichologiai asszinsztens.

sok sikert!

2010. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az OKJ sz@r, minden munkaadó kiröhögi, sose fogsz vele elhelyezkedni!


akkor inkább tényleg tanulj szakmát, ha fiú vagy, a kőműves tényleg jó

2010. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!