Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szállítmányozással szeretné...

Ha szállítmányozással szeretnék foglalkozni, de más is érdekel akkor melyik szakra menjek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Továbbtanulás előtt állok és tudom hogy mivel szeretnék foglalkozni az életemben. Ez főként szállítmányozás, logisztika, coaching, tréningek (akár résztvevőként, akár szervezőként), el tudom képzelni magam üzleti utakon és előadásokat tartva a fenti témákban. Érdekel a diplomácia, a nemzetközi kapcsolatok, de ezek is a témában. Több szakot néztem, de célom Ausztriában továbbtanulni alapképzésben, ugyanis a továbbiakban el tudom képzelni ott az életem (negatív kommenteket nem kérek). Az egyik szak a nemzetközi gazdálkodás logisztikai és szállítmányozási specializációval, a másik pedig a logisztikai mérnöki, de érdekel még a közl. Mérnöki is, de ott már nincs logisztikai szakirány. Illetve több gazdasági szak is van ahol van ilyen szakirány, azokat is tervezem megjelölni. Úgy érzem hogy a terveim eléréséhez egy nemzetközi gazd. Szakkal többet kapok, több irányból, de a logisztikai pedig specifikusabb. Így nem tudok dönteni. Ebben kérnék VÉLEMÉNYEKET.

Már utána néztem, ismerem a googlet, tudom mi az a honlap, tanterv, ezeket már megnéztem, kérném mellőzni az ilyen hozzászólásokat.

Jelenleg még van egy kis időm dönteni, de már a továbbtanulást tervezem. Beszélek angolul, németül egész magas szinten és még egy két nyelven különböző szinten, de ezek most mellékesek. Lány vagyok, nagyon szeretem a reál tárgyakat és humán tárgyakat egyaránt, kivételekkel.

Ha bárkit bármi érdekel vagy nem szeretne nyilvánosan hozzászólni, írhat privit, de a bunkó hozzászólásokat mellőzzétek légyszíves.

Köszönöm. :D



2017. okt. 18. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gazdasági szak alapképzésként(nemzetközi vagy ker-mark- vagy gazd. men. psz-el nem szórakoznék ha ennyire konkrét a cél, több lenne vele a szívás)

Utána pedig logisztika mester.

2017. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :) valahogy én is így terveztem, de még nem vagyok biztos hogy ez lesz e a jó döntés. Várom a további a véleményeket. :)
2017. okt. 18. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó lesz neked a nemzetközi gazdálkodás. Ausztria is jó, de Dánia is. A BGE -en nemcsak logisztika szakirány van, hanem gazdaság diplomáciai is, meg külgazdasági vállalkozási szak is.

Szerintem ne meditálj rajta olyan sokat, döntsd el melyik egyetem a nemzetközi gazdálkodás szakon, aztán ugyis olyan szakirányod lesz ami ott van, csak azok közül választhatsz majd.

2017. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. :) Dániába nem biztos hogy fogok tudni menni érettségi alapján, de megnézem
2017. okt. 19. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!