Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2017 Magyar Máltai Szeretetszo...

2017 Magyar Máltai Szeretetszolgálat Óbudai Szakgimnázium és Szakközépiskola vélemények?

Figyelt kérdés

Szépen kérem, legalább egy valaki aki odajár vagy járt (nemrég) írjon véleményt! Gondolkozok, hogy megint egészségügyi iskolába járjak, és ez közel van (elméletileg). Kerestem véleményeket, nem lustaságból kérdezem, egyszerűen sehol nem találtam.


Milyenek a tanárok? Milyenek a hétköznapok, a légkör, a diákok? Nyári gyakorlat van, ha igen akkor az az Olajág idősek otthonában van?


Előző évben eü iskolában voltam de az pocsék volt. Most varrósdit "játszok" amit utálok, és az eü-t igazából az épület, tanárok és leginkább osztálytársak miatt utáltam meg.



2017. okt. 19. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire vacak?
2017. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ők Soros kottájából játszanak.
2018. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!