Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Hová menjek középis...

Mi legyek? Hová menjek középiskolába?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 7.-es. Szóval nemsoká középiskolába kell mennem. Annyi biztos, hogy nem fogok egyetemre/főiskolára menni,mert szó szerint rühellem a tanulást. Szóval középiskola után elmegyek dolgozni. Nekem mindegy, hogy szakközép vagy gimnázium, csak legyen egy viszonylag jól fizető állásom a jövőben. Én először pincér akartam lenni, de az ofőm lebeszelt rola, azzal, hogy nem marad időm a csaladomra, kutyamra, semmire... Tehát bukott ötlet. Egyébként Ausztriába szeretnék mindenképp dolgozni, mert nagyon szép, és sokkal jobban meglehet elni, mint Magyarországon. Ja és nyelvvizsgat mindenképp szeretnék, angolból és németből is.Tehát ötleteket szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Ötleteket kozepiskolakra, és munkahelykre. Előre is köszi!!! :))

2017. okt. 21. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen erős nyelvtagozatos sulit válassz. Az mindegy, hogy milyen típusú, csak tanulj nyelveket keményen.

Mire eldöntöd az irányt, addigra már legalább egy-két nyelvet magabiztosan beszélsz és mehetsz akár Ausztriába is.

2017. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!